Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Черновцы - Еленя Гура

18:00 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
20:30 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
22:00 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
23:30 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
01:10 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
01:35 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
03:50 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
04:25 Ряшів CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
07:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
08:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
10:10 Ополе Bus Station, st. 1 Maja 4
11:50 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
13:50 Єленя-Гура Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
Перевізник: Prykarpatskyy Express
Багаж: Ручная кладь 5 кг 60×40×20 см, багаж до 30, каждый след. 15кг 5 EUR
Додаткова інформація: Перевозка собак разрешается, доплата - 20-100% от цены билета в зависимости от размера собаки.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information