• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Bratislava - Praha

Koupit jízdenky na autobus Bratislava – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Bratislava do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:15 – 06:45 BratislavaPraha

4 hod. 30 min.

Denně

05:00 – 09:50 BratislavaPraha

4 hod. 50 min.

St

05:55 – 10:10 BratislavaPraha

4 hod. 15 min.

Čt

06:00 – 10:00 BratislavaPraha

4 hod. 0 min.

Po, St, So

06:55 – 12:20 BratislavaPraha

5 hod. 25 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

07:30 – 12:00 BratislavaPraha

4 hod. 30 min.

St, So, Ne

07:30 – 12:00 BratislavaPraha

4 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá

10:00 – 15:00 BratislavaPraha

5 hod. 0 min.

Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Bratislava do centra Praha v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Bratislava a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací