• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Братіслава - Прага

Купити квитки на автобус Братіслава - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Братіслава в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 05:40 БратіславаПрага

5 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

02:15 – 06:45 БратіславаПрага

4 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

02:40 – 08:00 БратіславаПрага

5 год. 20 хв.

Пн, Чт, Сб

04:10 – 08:30 БратіславаПрага

4 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

05:30 – 10:00 БратіславаПрага

4 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

05:30 – 10:00 БратіславаПрага

4 год. 30 хв.

Вт, Пт

05:55 – 10:10 БратіславаПрага

4 год. 15 хв.

Чт

06:00 – 10:00 БратіславаПрага

4 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

06:30 – 11:00 БратіславаПрага

4 год. 30 хв.

Ср

06:55 – 12:20 БратіславаПрага

5 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:30 – 12:00 БратіславаПрага

4 год. 30 хв.

Сб

10:00 – 15:00 БратіславаПрага

5 год. 0 хв.

Чт

Маршрут на карті

Як з Братіслава швидко доїхати до центру Прага в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Братіслава і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРБратислава - Львов

Салон автобуса без різких запахів, приїхали в Львів раніше назначеного в квитку часу,в цілому подорож пройшла добре.

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРУжгород - Братислава

Маршрут: Ужгород - Братіслава. Дуже приємна поїздка. Швидко та безпроблемно пройшли кордон. Шофери ввічливі та уважні. Автобус трохи спізнився в Братіславу. Мої зустрічаючі запанікували та подзвонили в службу підтримки infobus. 2:40 ночі, але служба підтримки відповіла і почала зв'язуватись з перевізником. Всі були на зв'язку.…

ТОВ ГАЛ-ТИС-ТУРЛьвов - Нитра

Автобус прибув вчасно, привітні водії, комфортний автобус.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя