• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Братіслава - Прага

Купити квитки на автобус Братіслава - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Братіслава в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:15 – 06:45 БратіславаПрага

4 год. 30 хв.

Кожен день

05:00 – 09:50 БратіславаПрага

4 год. 50 хв.

Ср

05:55 – 10:10 БратіславаПрага

4 год. 15 хв.

Чт

06:00 – 10:00 БратіславаПрага

4 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

06:55 – 12:20 БратіславаПрага

5 год. 25 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:30 – 12:00 БратіславаПрага

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

07:30 – 12:00 БратіславаПрага

4 год. 30 хв.

Ср, Сб, Нд

10:00 – 15:00 БратіславаПрага

5 год. 0 хв.

Чт

Маршрут на карті

Як з Братіслава швидко доїхати до центру Прага в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Братіслава і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя