• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ivano-Frankivsk - Galych

Koupit jízdenky na autobus Ivano-Frankivsk – Galych: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Galych. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ivano-Frankivsk do Galych a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Galych levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:35 – 10:05 Ivano-FrankivskGalych

0 hod. 30 min.

St, So

14:50 – 15:16 Ivano-FrankivskGalych

0 hod. 26 min.

Denně

16:00 – 16:20 Ivano-FrankivskGalych

0 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ivano-Frankivsk do centra Galych v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ivano-Frankivsk a příjezdu v Galych. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací