• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kherson - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Kherson – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kherson do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:15 – 01:10 KhersonKatowice

24 hod. 55 min.

Denně

01:30 – 07:50 KhersonKatowice

30 hod. 20 min.

02:30 – 08:00 KhersonKatowice

29 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

02:30 – 08:00 KhersonKatowice

29 hod. 30 min.

Po

03:30 – 07:30 KhersonKatowice

28 hod. 0 min.

Po

05:30 – 05:15 KhersonKatowice

23 hod. 45 min.

Denně

06:00 – 09:40 KhersonKatowice

27 hod. 40 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

06:00 – 09:25 KhersonKatowice

27 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 14:55 KhersonKatowice

31 hod. 55 min.

Po, St, Čt, So

07:00 – 15:10 KhersonKatowice

32 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

07:00 – 14:55 KhersonKatowice

31 hod. 55 min.

Po, St, Čt, So

07:00 – 15:10 KhersonKatowice

32 hod. 10 min.

Út, Pá, Ne

08:55 – 08:50 KhersonKatowice

23 hod. 55 min.

Čt, Pá

12:30 – 12:00 KhersonKatowice

23 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 19:00 KhersonKatowice

26 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 19:00 KhersonKatowice

26 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 19:00 KhersonKatowice

26 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 19:00 KhersonKatowice

26 hod. 30 min.

Denně

17:40 – 22:00 KhersonKatowice

28 hod. 20 min.

So

17:40 – 22:00 KhersonKatowice

28 hod. 20 min.

Denně

23:00 – 23:55 KhersonKatowice

24 hod. 55 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kherson do centra Katowice v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kherson a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací