Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Kherson - Katowice

Kup bilet na autobus Kherson – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kherson do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:30 – 08:00 KhersonKatowice

29 godz. 30 min.

Cz, Sb, Nd

02:30 – 08:00 KhersonKatowice

29 godz. 30 min.

Pn

06:00 – 07:40 KhersonKatowice

25 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

06:00 – 08:35 KhersonKatowice

26 godz. 35 min.

Codziennie

06:00 – 09:25 KhersonKatowice

27 godz. 25 min.

Codziennie

06:00 – 06:40 KhersonKatowice

24 godz. 40 min.

Pt

06:00 – 09:25 KhersonKatowice

27 godz. 25 min.

Codziennie

07:00 – 14:55 KhersonKatowice

31 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

07:00 – 15:10 KhersonKatowice

32 godz. 10 min.

Wt, Pt, Nd

07:00 – 14:55 KhersonKatowice

31 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

07:00 – 15:10 KhersonKatowice

32 godz. 10 min.

Wt, Pt, Nd

08:55 – 08:50 KhersonKatowice

23 godz. 55 min.

Codziennie

12:30 – 12:00 KhersonKatowice

23 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 19:00 KhersonKatowice

26 godz. 30 min.

Codziennie

17:40 – 22:00 KhersonKatowice

28 godz. 20 min.

Sb

17:40 – 22:00 KhersonKatowice

28 godz. 20 min.

Sb

17:40 – 22:00 KhersonKatowice

28 godz. 20 min.

Codziennie

23:00 – 23:55 KhersonKatowice

24 godz. 55 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Kherson szybko dojechać do centrum Katowice w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kherson oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation