• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Opole - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Opole – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Opole do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:50 – 08:40 OpoleTernopil

23 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

08:50 – 08:40 OpoleTernopil

23 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:00 – 01:35 OpoleTernopil

13 hod. 35 min.

Út, Čt, So

12:40 – 04:00 OpoleTernopil

15 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 04:00 OpoleTernopil

14 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

13:30 – 04:00 OpoleTernopil

14 hod. 30 min.

Út

13:40 – 03:45 OpoleTernopil

14 hod. 5 min.

Po, Út, So

13:40 – 03:45 OpoleTernopil

14 hod. 5 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

14:30 – 09:00 OpoleTernopil

18 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 07:00 OpoleTernopil

15 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 03:25 OpoleTernopil

10 hod. 55 min.

Denně

17:30 – 07:30 OpoleTernopil

14 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 07:30 OpoleTernopil

14 hod. 0 min.

Denně

18:35 – 10:40 OpoleTernopil

16 hod. 5 min.

Út, So

18:40 – 07:40 OpoleTernopil

13 hod. 0 min.

Denně

18:40 – 07:50 OpoleTernopil

13 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 07:40 OpoleTernopil

12 hod. 40 min.

Denně

19:40 – 11:00 OpoleTernopil

15 hod. 20 min.

Út, Pá

20:15 – 10:30 OpoleTernopil

14 hod. 15 min.

Denně

20:15 – 09:10 OpoleTernopil

12 hod. 55 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Opole do centra Ternopil v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Opole a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací