• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Opole - Ternopil

Kup bilet na autobus Opole – Ternopil: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ternopil. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Opole do Ternopil i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ternopil najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
11:45 – 02:15 OpoleTernopil

14 godz. 30 min.

Cz, Nd

12:35 – 02:00 OpoleTernopil

13 godz. 25 min.

Wt, Cz, Sb

12:40 – 01:00 OpoleTernopil

12 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 04:00 OpoleTernopil

14 godz. 30 min.

Codziennie

13:40 – 03:45 OpoleTernopil

14 godz. 5 min.

Pn, Wt, Sb, Nd

14:30 – 09:00 OpoleTernopil

18 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

18:40 – 07:50 OpoleTernopil

13 godz. 10 min.

Codziennie

18:40 – 07:40 OpoleTernopil

13 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 08:30 OpoleTernopil

13 godz. 0 min.

Pt

19:45 – 10:50 OpoleTernopil

15 godz. 5 min.

Cz

20:15 – 09:10 OpoleTernopil

12 godz. 55 min.

Codziennie

20:15 – 10:30 OpoleTernopil

14 godz. 15 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Opole szybko dojechać do centrum Ternopil w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Opole oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ternopil. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation