• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Opole - Lviv

Kup bilet na autobus Opole – Lviv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Lviv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Opole do Lviv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lviv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:30 – 22:00 OpoleLviv

13 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

11:15 – 23:15 OpoleLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

11:20 – 22:00 OpoleLviv

10 godz. 40 min.

Wt

11:45 – 22:25 OpoleLviv

10 godz. 40 min.

Codziennie

11:45 – 23:10 OpoleLviv

11 godz. 25 min.

Codziennie

12:30 – 22:40 OpoleLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

12:35 – 23:35 OpoleLviv

11 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

12:40 – 23:00 OpoleLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

13:30 – 01:30 OpoleLviv

12 godz. 0 min.

Codziennie

13:40 – 01:30 OpoleLviv

11 godz. 50 min.

Pn, Wt, Sb, Nd

14:30 – 04:50 OpoleLviv

14 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:30 – 06:55 OpoleLviv

16 godz. 25 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

14:50 – 03:10 OpoleLviv

12 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

15:00 – 02:55 OpoleLviv

11 godz. 55 min.

Codziennie

15:00 – 02:50 OpoleLviv

11 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 04:15 OpoleLviv

12 godz. 35 min.

Codziennie

15:40 – 02:30 OpoleLviv

10 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 03:55 OpoleLviv

12 godz. 15 min.

Codziennie

15:40 – 03:50 OpoleLviv

12 godz. 10 min.

Codziennie

16:00 – 02:20 OpoleLviv

10 godz. 20 min.

Codziennie

16:00 – 03:25 OpoleLviv

11 godz. 25 min.

Sb

16:00 – 03:55 OpoleLviv

11 godz. 55 min.

Sb

17:20 – 03:55 OpoleLviv

10 godz. 35 min.

Codziennie

17:20 – 03:20 OpoleLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

17:30 – 03:40 OpoleLviv

10 godz. 10 min.

Codziennie

17:30 – 03:10 OpoleLviv

9 godz. 40 min.

Codziennie

18:30 – 05:00 OpoleLviv

10 godz. 30 min.

Pn, Sb

18:40 – 07:10 OpoleLviv

12 godz. 30 min.

Codziennie

18:40 – 07:00 OpoleLviv

12 godz. 20 min.

Codziennie

18:40 – 04:40 OpoleLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

18:40 – 04:40 OpoleLviv

10 godz. 0 min.

Codziennie

19:30 – 06:40 OpoleLviv

11 godz. 10 min.

Pt

19:40 – 03:10 OpoleLviv

7 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:45 – 07:30 OpoleLviv

11 godz. 45 min.

Cz

19:45 – 08:10 OpoleLviv

12 godz. 25 min.

Cz

20:15 – 08:00 OpoleLviv

11 godz. 45 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:15 – 07:10 OpoleLviv

10 godz. 55 min.

Codziennie

20:15 – 08:00 OpoleLviv

11 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 08:00 OpoleLviv

11 godz. 45 min.

Codziennie

20:15 – 06:20 OpoleLviv

10 godz. 5 min.

Codziennie

20:15 – 07:30 OpoleLviv

11 godz. 15 min.

Codziennie

20:15 – 07:30 OpoleLviv

11 godz. 15 min.

Codziennie

20:35 – 07:00 OpoleLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

20:35 – 07:00 OpoleLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

20:35 – 07:00 OpoleLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

20:35 – 07:00 OpoleLviv

10 godz. 25 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Opole szybko dojechać do centrum Lviv w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Opole oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lviv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

ModultransKraków - Iwano-Frankiwsk

Wszystko super, autobus bardzo wygodny, miły bardzo przyjemny kierowca, czas podróży dokładnie taki sam jak był przewidywany przy zakupie biletu. Polecam

Lvivske ATP 14630Zhytomyr - Krakow

Brak Wi-Fi, ale kierowcy przyjaźni i pomocni.

Lvivske ATP 14630Львов - Томашув-Любельский

Wszystko w porządku

Lvivske ATP 14630Tomaszow Lubelski - Lviv

Bez żadnych problemów.

Lvivske ATP 14630Lviv - Lublin

Wszystko sprawnie. Wystarczająco miejsca między siedzeniami. Przejazd bardzo tani. Polecam

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation