DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Khmelnytskyi

Koupit jízdenky na autobus Praha – Khmelnytskyi: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Khmelnytskyi. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Khmelnytskyi a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Khmelnytskyi levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 07:30 PrahaKhmelnytskyi

24 hod. 0 min.

St

08:30 – 07:00 PrahaKhmelnytskyi

22 hod. 30 min.

So

08:30 – 07:00 PrahaKhmelnytskyi

22 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

09:00 – 09:00 PrahaKhmelnytskyi

24 hod. 0 min.

Pá, So

09:00 – 07:30 PrahaKhmelnytskyi

22 hod. 30 min.

Ne

10:30 – 08:25 PrahaKhmelnytskyi

21 hod. 55 min.

Út

11:00 – 07:30 PrahaKhmelnytskyi

20 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 10:15 PrahaKhmelnytskyi

20 hod. 45 min.

Denně

18:30 – 17:50 PrahaKhmelnytskyi

23 hod. 20 min.

Ne

18:30 – 17:50 PrahaKhmelnytskyi

23 hod. 20 min.

Ne

19:00 – 18:30 PrahaKhmelnytskyi

23 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

19:00 – 18:00 PrahaKhmelnytskyi

23 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Khmelnytskyi v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Khmelnytskyi. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací