Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Praha - Khmelnytskyi

Kup bilet na autobus Praha – Khmelnytskyi: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Khmelnytskyi. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Praha do Khmelnytskyi i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Khmelnytskyi najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 07:30 PrahaKhmelnytskyi

24 godz. 0 min.

Śr

08:30 – 07:00 PrahaKhmelnytskyi

22 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt

08:30 – 07:00 PrahaKhmelnytskyi

22 godz. 30 min.

Sb

09:00 – 09:00 PrahaKhmelnytskyi

24 godz. 0 min.

Pt, Sb

10:30 – 08:25 PrahaKhmelnytskyi

21 godz. 55 min.

Wt

11:00 – 07:30 PrahaKhmelnytskyi

20 godz. 30 min.

Codziennie

13:30 – 10:15 PrahaKhmelnytskyi

20 godz. 45 min.

Codziennie

18:30 – 17:50 PrahaKhmelnytskyi

23 godz. 20 min.

Nd

18:30 – 17:50 PrahaKhmelnytskyi

23 godz. 20 min.

Nd

19:00 – 18:00 PrahaKhmelnytskyi

23 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 18:30 PrahaKhmelnytskyi

23 godz. 30 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Praha szybko dojechać do centrum Khmelnytskyi w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Praha oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Khmelnytskyi. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation