• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Zhytomyr - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Zhytomyr – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zhytomyr do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 01:10 ZhytomyrWroclaw

17 hod. 10 min.

Út, Pá

08:25 – 23:35 ZhytomyrWroclaw

15 hod. 10 min.

Čt, So

11:50 – 04:00 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 10 min.

Denně

11:50 – 06:00 ZhytomyrWroclaw

18 hod. 10 min.

Denně

12:25 – 04:45 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 20 min.

Čt

13:10 – 07:40 ZhytomyrWroclaw

18 hod. 30 min.

Út, Pá, Ne

14:00 – 09:20 ZhytomyrWroclaw

19 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 09:20 ZhytomyrWroclaw

19 hod. 20 min.

Denně

14:10 – 09:20 ZhytomyrWroclaw

19 hod. 10 min.

Denně

14:45 – 09:30 ZhytomyrWroclaw

18 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 09:40 ZhytomyrWroclaw

18 hod. 40 min.

Denně

15:40 – 10:30 ZhytomyrWroclaw

18 hod. 50 min.

Denně

15:50 – 08:40 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 50 min.

Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 08:15 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 15 min.

Denně

16:00 – 10:10 ZhytomyrWroclaw

18 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

16:00 – 10:10 ZhytomyrWroclaw

18 hod. 10 min.

Po, St, Pá, So

16:00 – 12:00 ZhytomyrWroclaw

20 hod. 0 min.

Út, Čt, So

16:00 – 10:10 ZhytomyrWroclaw

18 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

16:50 – 09:30 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 40 min.

Denně

16:50 – 10:30 ZhytomyrWroclaw

17 hod. 40 min.

Denně

16:50 – 10:30 ZhytomyrWroclaw

17 hod. 40 min.

Denně

16:50 – 10:30 ZhytomyrWroclaw

17 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 09:30 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 30 min.

Denně

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 35 min.

Denně

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 35 min.

Denně

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 35 min.

Denně

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 35 min.

Denně

19:40 – 12:15 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 35 min.

Denně

21:30 – 14:00 ZhytomyrWroclaw

16 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 19:15 ZhytomyrWroclaw

20 hod. 45 min.

Po, St, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zhytomyr do centra Wroclaw v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zhytomyr a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací