• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Zhytomyr - Wroclaw

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Wroclaw: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Wroclaw. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Wroclaw i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Wroclaw najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:00 – 01:10 ZhytomyrWroclaw

17 godz. 10 min.

Wt, Pt

08:25 – 23:35 ZhytomyrWroclaw

15 godz. 10 min.

Cz, Sb

10:00 – 05:30 ZhytomyrWroclaw

19 godz. 30 min.

Śr

11:45 – 07:00 ZhytomyrWroclaw

19 godz. 15 min.

Codziennie

12:25 – 04:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 20 min.

Cz, Nd

14:10 – 09:20 ZhytomyrWroclaw

19 godz. 10 min.

Codziennie

14:10 – 09:20 ZhytomyrWroclaw

19 godz. 10 min.

Codziennie

15:30 – 12:00 ZhytomyrWroclaw

20 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

15:40 – 10:30 ZhytomyrWroclaw

18 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 10:30 ZhytomyrWroclaw

18 godz. 50 min.

Codziennie

16:00 – 08:15 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 15 min.

Codziennie

16:30 – 10:10 ZhytomyrWroclaw

17 godz. 40 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

16:30 – 10:30 ZhytomyrWroclaw

18 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

16:30 – 10:10 ZhytomyrWroclaw

17 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 09:45 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

17:10 – 10:30 ZhytomyrWroclaw

17 godz. 20 min.

Codziennie

19:40 – 12:15 ZhytomyrWroclaw

16 godz. 35 min.

Codziennie

22:10 – 14:00 ZhytomyrWroclaw

15 godz. 50 min.

Codziennie

22:10 – 14:00 ZhytomyrWroclaw

15 godz. 50 min.

Codziennie

22:30 – 19:15 ZhytomyrWroclaw

20 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Wroclaw w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Wroclaw. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TOPUKRAINE TzOVLviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation