Podle času
Podle ceny

Linka Koln - Kherson (3)

06:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
06:40 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
07:10 Wuppertal Hbf., Döppersberg 37
07:50 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
08:40 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:20 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
11:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:30 Hannover ZOB - Hamburger Allee
13:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:45 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
07:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:25 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
17:20 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:15 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
00:45 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Studenti do 26 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Düsseldorf - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací