Podle času
Podle ceny

Linka Черновцы - Тернополь - Москва

05:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
06:00 Storozhynets Aut. Nádr., ul. Fedkovytcha 2
06:55 Vyzhnytsia Aut. Nádr., ul. Obiizdna 2
07:15 Kosiv Aut. Nádr.
07:55 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
08:45 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
09:35 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
10:05 Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna 3
10:30 Burshtyn Aut. Nádr., ul. Mitskevitcha 43
10:55 Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
11:35 Berezhany Aut. Nádr., ul.Privokzalnaja 3
12:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:10 Zbarazh Aut. Nádr.
14:10 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
14:55 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
15:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:35 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
19:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
21:20 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
21:35 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
07:50 Orel AZS Rosnieft (odejście od Orel - obwód bypass)
11:00 Tula GAI (192 km objížďka Tula М-2)
15:00 Moskva Autobusová zastávka, "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
Dopravce: PKP Denysivka-Plus

Všechny linky Chernivtsi - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací