Podle času
Podle ceny

Linka Karlsruhe-Koln-Moskva (since 20.05)

06:00 Köln airport Flughafen ZOB
07:00 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
08:30 Dortmund ZOB bei Hbf
10:00 Osnabruck Fernbushaltestelle
12:00 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
13:00 Tostedt Bremer Straße 36
14:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:00 Hannover Hbf, ZOB Hst. 5
18:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:30 Magdeburg ZOB am Hbf
21:20 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
10:00 Brest Aut. Nádr.,  ul. Mickevica 35
12:30 Baranovichy Aut. Nádr., ul. Frolenkova
15:00 Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
17:00 Babruysk ul. Puskina 153
18:30 Zhlobin Aut. Nádr., ul.Urickogo
19:00 Mogilev Aut. Nádr., ul.Leninskaha 93
20:30 Gomel Aut. Nádr., ul.Kurcatova 1
23:00 Smolensk Aut. Nádr., ul.Kasena 13
08:00 Moskva Aut. Nádr. "VDNH", ul. Kosmonavtov 2a
Dopravce: VISIT TOUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Düsseldorf - Moskva

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací