Podle času
Podle ceny

Linka BusTaxi Винница-Либерец

04:00 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
09:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
12:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:10 Volochysk Zastavka na znamení
13:30 Pidvolochisk Zastavka na znamení
14:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
15:30 Zolochiv Zastavka na znamení
17:00 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
02:30 Frydek-Mistek Zastavka na znamení
05:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
05:30 Velké Meziříčí Zastavka na znamení
06:20 Jihlava Zastavka na znamení (112 kм)
06:30 Humpolec Zastavka na znamení
07:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:00 Mlada Boleslav Zastavka na znamení
10:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
Dopravce: PP Koval Volodymyr
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
20% Ditě od 13-17 let
50% Ditě od 5-12 let
50% Invalida
99% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Olomouc - Liberec

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací