Podle času
Podle ceny

Linka Каменец-Подольський - Лодзь

10:00 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
10:40 Dunaivtsi Aut. Nádr., ul. Shevchenka 109
11:30 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Zastavit ve středu na kruhu
12:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:20 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
14:15 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
15:00 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
15:30 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
17:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:20 Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
22:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:30 Dorohusk celnice (POL-UKR)
00:05 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
01:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
02:05 Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
03:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
04:20 Grójec ul.Armii Krajowej 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
06:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:20 Bronisze Čerpací stanice "Lotos"
06:35 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
06:50 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
07:05 Sochaczew Plac Square Dominika, u kostela
07:20 Lowicz ul. Warszawska 9a, v přední části Hostel Lowicz
07:40 Glowno ul. Łódzka 8
08:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
Dopravce: Lux-Reisen
Slevy: 15% Skupina 6 osob
20% Ditě od 3-7 let
50% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Kamianets-Podilskiy - Lodz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací