Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ternopil - Lodz

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Lodz: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Lodz. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Lodz a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lodz levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
11:50 – 01:10 TernopilLodz

13 hod. 20 min.

Denně

11:50 – 01:10 TernopilLodz

13 hod. 20 min.

Denně

11:50 – 01:10 TernopilLodz

13 hod. 20 min.

Denně

12:05 – 01:00 TernopilLodz

12 hod. 55 min.

St, Pá

15:30 – 05:15 TernopilLodz

13 hod. 45 min.

So, Ne

15:30 – 05:15 TernopilLodz

13 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

17:20 – 07:50 TernopilLodz

14 hod. 30 min.

Čt

19:40 – 07:40 TernopilLodz

12 hod. 0 min.

Denně

19:50 – 09:00 TernopilLodz

13 hod. 10 min.

Denně

20:05 – 10:05 TernopilLodz

14 hod. 0 min.

Denně

21:00 – 13:25 TernopilLodz

16 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 13:25 TernopilLodz

15 hod. 55 min.

Denně

21:30 – 13:25 TernopilLodz

15 hod. 55 min.

Denně

21:35 – 14:45 TernopilLodz

17 hod. 10 min.

Po, St, Čt, So

21:35 – 12:50 TernopilLodz

15 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 12:50 TernopilLodz

15 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

21:35 – 14:45 TernopilLodz

17 hod. 10 min.

Po, St, Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Lodz v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Lodz. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací