Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Ternopil - Lodz

Kup bilet na autobus Ternopil – Lodz: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Lodz. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Lodz i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Lodz najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
11:50 – 01:10 TernopilLodz

13 godz. 20 min.

Codziennie

11:50 – 01:10 TernopilLodz

13 godz. 20 min.

Codziennie

12:05 – 01:00 TernopilLodz

12 godz. 55 min.

Śr, Pt

15:30 – 05:15 TernopilLodz

13 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt

15:30 – 05:15 TernopilLodz

13 godz. 45 min.

Sb, Nd

17:20 – 07:50 TernopilLodz

14 godz. 30 min.

Cz

19:40 – 07:40 TernopilLodz

12 godz. 0 min.

Codziennie

19:50 – 09:00 TernopilLodz

13 godz. 10 min.

Codziennie

20:05 – 10:05 TernopilLodz

14 godz. 0 min.

Codziennie

21:00 – 13:25 TernopilLodz

16 godz. 25 min.

Codziennie

21:30 – 13:25 TernopilLodz

15 godz. 55 min.

Codziennie

21:35 – 12:50 TernopilLodz

15 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 14:45 TernopilLodz

17 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

21:35 – 12:50 TernopilLodz

15 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

21:35 – 14:45 TernopilLodz

17 godz. 10 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Lodz w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Lodz. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation