ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Тернопіль - Лодзь

Купити квитки на автобус Тернопіль - Лодзь: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Лодзь. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Тернопіль в Лодзь і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Лодзь дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
11:50 – 01:10 ТернопільЛодзь

13 год. 20 хв.

Кожен день

11:50 – 01:10 ТернопільЛодзь

13 год. 20 хв.

Кожен день

11:50 – 01:10 ТернопільЛодзь

13 год. 20 хв.

Кожен день

12:05 – 01:00 ТернопільЛодзь

12 год. 55 хв.

Ср, Пт

15:30 – 05:15 ТернопільЛодзь

13 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт

15:30 – 05:15 ТернопільЛодзь

13 год. 45 хв.

Сб, Нд

16:00 – 08:10 ТернопільЛодзь

16 год. 10 хв.

Кожен день

17:20 – 07:50 ТернопільЛодзь

14 год. 30 хв.

Чт

19:00 – 09:00 ТернопільЛодзь

14 год. 0 хв.

Кожен день

19:40 – 07:40 ТернопільЛодзь

12 год. 0 хв.

Кожен день

19:50 – 09:00 ТернопільЛодзь

13 год. 10 хв.

Кожен день

20:05 – 10:05 ТернопільЛодзь

14 год. 0 хв.

Кожен день

21:30 – 13:25 ТернопільЛодзь

15 год. 55 хв.

Кожен день

21:30 – 13:25 ТернопільЛодзь

15 год. 55 хв.

Кожен день

21:35 – 14:45 ТернопільЛодзь

17 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:35 – 12:50 ТернопільЛодзь

15 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

21:35 – 14:45 ТернопільЛодзь

17 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:35 – 12:50 ТернопільЛодзь

15 год. 15 хв.

Вт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Тернопіль швидко доїхати до центру Лодзь в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Тернопіль і куди прибувають до Лодзь. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPПирятин - Житомир

Поїздка вдалася. Вчасно,зручно,швидко

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Мне понравилось,только инфо о рейсах нужно давать больше.7

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

Східно-Европейська ПодорожЛьвов - Варшава аэропорт Шопена

Благодарю водителей, что все же я успела на самолет!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

Східно-Европейська ПодорожЛьвов - Варшава аэропорт Шопена

Вічливі водії та зручний автобус, все ще потрібно для подорожі. Дякую))

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя