Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Лодзь

Купити квитки на автобус Київ - Лодзь: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Лодзь. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Лодзь і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Лодзь дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:30 – 23:45 КиївЛодзь

17 год. 15 хв.

Кожен день

08:00 – 23:45 КиївЛодзь

15 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 23:45 КиївЛодзь

15 год. 45 хв.

Кожен день

08:00 – 23:45 КиївЛодзь

15 год. 45 хв.

Кожен день

08:30 – 02:00 КиївЛодзь

17 год. 30 хв.

Нд

08:30 – 02:00 КиївЛодзь

17 год. 30 хв.

Ср

09:00 – 00:50 КиївЛодзь

15 год. 50 хв.

Вт, Сб

09:45 – 05:30 КиївЛодзь

19 год. 45 хв.

Чт, Нд

11:00 – 02:20 КиївЛодзь

15 год. 20 хв.

Кожен день

11:00 – 04:10 КиївЛодзь

17 год. 10 хв.

Кожен день

11:50 – 13:25 КиївЛодзь

25 год. 35 хв.

Кожен день

13:00 – 06:50 КиївЛодзь

17 год. 50 хв.

Кожен день

13:30 – 09:00 КиївЛодзь

19 год. 30 хв.

Ср, Сб

13:40 – 07:20 КиївЛодзь

17 год. 40 хв.

Чт, Сб

13:40 – 07:20 КиївЛодзь

17 год. 40 хв.

Чт, Сб

13:40 – 07:20 КиївЛодзь

17 год. 40 хв.

Ср, Пт

14:00 – 09:00 КиївЛодзь

19 год. 0 хв.

Ср, Сб

14:00 – 10:05 КиївЛодзь

20 год. 5 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 КиївЛодзь

15 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 КиївЛодзь

15 год. 0 хв.

Кожен день

14:10 – 08:30 КиївЛодзь

18 год. 20 хв.

Кожен день

14:30 – 07:20 КиївЛодзь

16 год. 50 хв.

Чт, Сб

14:30 – 07:20 КиївЛодзь

16 год. 50 хв.

Ср, Пт

14:30 – 06:10 КиївЛодзь

15 год. 40 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

14:30 – 07:20 КиївЛодзь

16 год. 50 хв.

Чт, Сб

15:00 – 06:30 КиївЛодзь

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 06:30 КиївЛодзь

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 06:30 КиївЛодзь

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 06:30 КиївЛодзь

15 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 09:30 КиївЛодзь

17 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 08:25 КиївЛодзь

15 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

17:00 – 09:30 КиївЛодзь

16 год. 30 хв.

Кожен день

17:00 – 09:15 КиївЛодзь

16 год. 15 хв.

Кожен день

18:55 – 12:50 КиївЛодзь

17 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

18:55 – 14:45 КиївЛодзь

19 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

18:55 – 12:50 КиївЛодзь

17 год. 55 хв.

Вт, Пт, Нд

20:00 – 12:40 КиївЛодзь

16 год. 40 хв.

Кожен день

20:00 – 12:30 КиївЛодзь

16 год. 30 хв.

Кожен день

20:00 – 12:40 КиївЛодзь

16 год. 40 хв.

Кожен день

23:40 – 19:30 КиївЛодзь

19 год. 50 хв.

Пт

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Лодзь в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Лодзь. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPПирятин - Житомир

Поїздка вдалася. Вчасно,зручно,швидко

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

Zventrans Sp. z o.o.Лодзь - Звенигородка

Надійний і хороший перевізник,мені все сподобалось,буду користуватись і надалі його послугами,рекомендую

Бринцов С.В.Лешно - Львов

Приїхав з запізненням з Познані в Лешно десь на 40хвилин.А в іншому все супер.

Бринцов С.В.Лешно - Житомир

Дуже швидко приїхала. Навіть не очікувала що так буде. Водіїї привітні, дякую їм. Автобус чистий вайфай та туалет працювали. Зупинки були короткі.

AvtotranzitРовно - Градец Кралове

Я задоволена.Швидко і добре,без лишніх затримок,кордон не рахується.

AvtotranzitЛьвов - Краков аэропорт

Незважаючи на форс-мажорне запізнення (була перекрита дорога) на одну годину на Автовокзал у Львові та трьох годинне проходження митниці, з точністю до секунди доставив нас в аеропорт в Кракові.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя