• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Rivne - Lodz

KAS-Trans
Odjezdy: 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 9 Srp, 10 Srp, 11 Srp, 12 Srp, 13 Srp, 14 Srp
  1. 18:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  2. 19:30Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
  3. 20:40Radyvyliv Aut. Nádr. ul. Nevskogo 90
  4. 21:10Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  5. 22:20Radekhiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Vytkivska 21
  6. 23:15Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
  7. 00:50Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 00:55Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 03:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 06:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 08:30Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  • Dopravce: KAS-Trans
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported. Passenger must have a printed ticket.
  • Zavazadla: 1ks. (40 kg)- zdarma, każdy następny 10% z ceny vstupenka
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    15% Ditě od 6-12 let
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací