• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Rivne - Lodz

KAS-Trans
Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
  1. 18:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  2. 19:30Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  3. 20:40Radyvyliv Dworzec ul. Nevskogo 90
  4. 21:10Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  5. 22:30Radekhiv (Lvivska obl.) Dworzec, ul. Vytkivska 21
  6. 23:30Chervonohrad Dworzec autobusowy, ul. Sokalska 3
  7. 00:50Uhryniv (Lvivska obl.) cło (UA-PL)
  8. 01:50Dolhobychuv cło (PL-UA)
  9. 03:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  10. 06:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  11. 08:30Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  • Przewoźnik: KAS-Trans
  • Informacje dodatkowe: Zwierzęta nie mogą być transportowane. Pasażer musi wydrukować bilet.
  • Bagaż: 1 bagaż (40 kg) za darmo, každe dalši 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    15% Dzieci 6-12 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation