• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lodz - Rivne

KAS-Trans
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 20:00Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  2. 22:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  3. 01:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  4. 04:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  5. 06:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  6. 07:00Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska, 3
  7. 08:00Radekhiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr., ul. Vytkivska 21
  8. 09:00Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  9. 10:00Radyvyliv Aut. Nádr. ul. Nevskogo 90
  10. 11:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  11. 12:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  • Dopravce: KAS-Trans
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported. Passenger must have a printed ticket.
  • Zavazadla: 1ks. (40kg)- zdarma, każdy następny 10% z ceny vstupenka
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    15% Děti 7-12 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací