• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Sievierodonetsk

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 22 Úno, 25 Úno, 27 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 11 Bře
  1. 13:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 14:50Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  3. 16:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  4. 18:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 20:15Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera 1
  6. 23:30Korczowa celnice (PL-UA)
  7. 01:35Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 03:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  9. 04:35Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  10. 05:40Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  11. 06:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 08:40Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  13. 09:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 11:30Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauki, 1/2
  15. 12:15Boryspil Aut. Nádr., McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  16. 13:15Pyriatyn Aut. Nádr. 2, ul. Korolenko 1
  17. 13:55Lubny
  18. 14:10Khorol Aut. Nádr. 2, ul. Glybokodolinna, 27
  19. 16:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  20. 17:15Chutove Aut. Nádr., ul. Zhovtneva, 116
  21. 18:00Valky Čerpací stanice "Marshal" st. Ševčenko, 15A
  22. 18:45Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  23. 19:00Chuhuiv Aut. Nádr., ul. Kharkivska, 133
  24. 20:25Izium Aut. Nádr., ul. Paromna, 1
  25. 21:35Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna, 47
  26. 22:00Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mashynobudivnykiv, 28
  27. 22:25Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 231
  28. 22:50Kostiantynivka (Donetsk obl.) Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 106
  29. 23:30Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv, 5
  30. 01:00Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  31. 01:25Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  32. 01:55Rubizhne (Luganska obl.) ul. Wyzwolenia, 98
  33. 02:30Kreminna (Luhanska obl.) Aut. Nádr. vul. Kooperatyvna, 50
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: Transfer is possible. You don't have to print the ticket.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Studenti do 25 let
    10% Děti 12-16 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací