Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Северодонецк

ЛИС-АВТО-ТРАНС
Виїзди: 19 Кві, 20 Кві, 22 Кві, 24 Кві, 26 Кві, 27 Кві, 29 Кві, 1 Тра, 3 Тра, 4 Тра
  1. 13:30Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 14:50Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  3. 16:40Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  4. 18:20Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  5. 20:15Ряшів Автовокзал, ul. Grottgera, 1
  6. 23:30Корчова таможня (PL-UA)
  7. 01:35Краковець таможня (UA-PL)
  8. 03:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  9. 04:35Броди Автовокзал, вул. Привокзальна, 2
  10. 05:40Дубно Автовокзал, ул. Забрама, 26
  11. 06:40Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  12. 08:40Новоград-Волинський Автовокзал, ул. Шевченка, 45
  13. 09:20Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  14. 11:30Київ Автовокзал, пр. Науки, 1/2
  15. 12:15Бориспіль Автобусная остановка, McDonalds, ул. Киевский шлях, 67
  16. 13:15Пирятин Автовокзал 2, ул. Короленко 1
  17. 13:55Лубни Окружная дорога, остановка около Мгарського монастыря
  18. 14:10Хорол Автовокзал-2, ул. Глибокодолинная, 27
  19. 16:00Полтава Автовокзал, ул. Великотырновская, 7
  20. 17:15Чутове Автовокзал, ул. Жовтнева, 116
  21. 18:00Валки АЗС "Marshal" ул. Шевченка, 15А
  22. 18:45Харків Автовокзал «Привокзальная» (Южный вокзал), ул. Котляра, 11
  23. 19:00Чугуїв Автовокзал, ул. Харьковская, 133
  24. 20:25Ізюм Автовокзал, ул. Паромная, 1
  25. 21:35Словянськ Автовокзал, ул. Центральная, 47
  26. 22:00Краматорськ Автовокзал, бульвар Машиностроителей, 28
  27. 22:25Дружківка Автовокзал, ул. Олекси Тихого, 231
  28. 22:50Костянтинівка (Донецька обл.) Автовокзал, ул. Олекси Тихого, 106
  29. 23:30Бахмут (Донецька обл.) Автовокзал, ул. Космонавтов, 5
  30. 01:00Лисичанськ Автовокзал, ул. Сюсюри (Свердлова), 310а
  31. 01:25Сєвєродонецьк Автовокзал, пр. Химиков, 61
  32. 01:55Рубіжне (Луганська обл.) ул. Визволення, 98
  33. 02:30Кремінна (Луганська обл.) Автовокзал ул. Кооперативная, 50
  • Перевізник: ЛИС-АВТО-ТРАНС
  • Додаткова інформація: Возможна пересадка на рейсе. Билет можно не распечатывать.
  • Багаж: 2 шт до 30 кг (60*40*20) и ручная кладь - бесплатно, дополнительный багаж (60*40*20) по согласованию с перевозчиком.
  • Знижки: 10% Студенты до 25 лет
    10% Дети 12-16 лет
    30% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя