Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Sievierodonetsk

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 18 Kwi, 21 Kwi, 23 Kwi, 25 Kwi, 28 Kwi, 30 Kwi, 2 Maj, 5 Maj, 7 Maj, 9 Maj
  1. 13:30Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 16:40Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  3. 18:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  4. 23:30Medyka cło (PL-UA)
  5. 01:35Shehyni cło (UA-PL)
  6. 03:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  7. 04:35Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  8. 05:40Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  9. 06:40Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 08:40Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  11. 09:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 11:30Kyiv Dworzec, pr. Nauki 1
  13. 16:00Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  14. 18:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  15. 19:00Chuhuiv ul. Kharkovskaya 133
  16. 20:25Izium ul. Paromnaja 1
  17. 21:35Slaviansk Dworzec PKS, ul. Tsentralna 47
  18. 22:00Kramatorsk Dworzec, bulvar Mashinostroitelej 28
  19. 22:25Druzhkivka Dworzec PKS, ul. Oleksy Tykhoho 231
  20. 22:50Kostiantynivka (Donetsk obl.) pr. Lomonosova 123
  21. 23:30Bakhmut (Donetska obl.) Dworzec PKS, ul. Kosmonavtiv 5
  22. 01:00Lysychansk Dworzec PKS, ul. Siusiury (Sverdlova) 310a
  23. 01:25Sievierodonetsk Dworzec PKS, Khimikiv 61 pl.
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Bagaż: 1 szt.do 50 kg jest wliczone w cenę biletu
  • Rabaty: 30% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation