• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Sievierodonetsk

LYS-AVTO-TRANS
Wyjazdy: 2 Mar, 4 Mar, 6 Mar, 8 Mar, 9 Mar, 11 Mar, 13 Mar, 15 Mar, 16 Mar, 18 Mar
  1. 13:30Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 14:50Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  3. 16:40Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  4. 18:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 20:15Rzeszow Dworzec PKS, ul. Grottgera 1
  6. 23:30Korczowa cło (PL-UA)
  7. 01:35Krakovets cło (UA-PL)
  8. 03:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska, 109
  9. 04:35Brody Dworzec, ul. Pryvokzalna, 2
  10. 05:40Dubno Dworzec PKS, ul. Zabrama, 26
  11. 06:40Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  12. 08:40Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  13. 09:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 11:30Kyiv Dworzec PKS, pr. Nauki, 1/2
  15. 12:15Boryspil Dworzec PKS, McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  16. 13:15Pyriatyn Dworzec autobusowy, ul. Korolenko 1
  17. 13:55Lubny Droga powiatowa, przystanek przy klasztorze Mgarsk
  18. 14:10Khorol Dworzec PKS-2, ul. Glybokodolinna, 27
  19. 16:00Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  20. 17:15Chutove Dworzec, , ul. Zhovtneva, 116
  21. 18:00Valky Stacja benzynowa "Marshal" ul. Szewczenko, 15A
  22. 18:45Kharkiv Dworzec PKS, "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  23. 19:00Chuhuiv Dworzec PKS, ul. Kharkivska, 133
  24. 20:25Izium Dworzec PKS, ul. Paromna, 1
  25. 21:35Slaviansk Dworzec PKS, ul. Centralna, 47
  26. 22:00Kramatorsk Dworzec PKS, bul. Mashynobudivnykiv, 28
  27. 22:25Druzhkivka Dworzec PKS, ul. Oleksy Tykhoho, 231
  28. 22:50Kostiantynivka (Donetsk obl.) Dworzec PKS, ul. Oleksy Tykhoho, 106
  29. 23:30Bakhmut (Donetska obl.) Dworzec PKS, ul. Kosmonavtiv, 5
  30. 01:00Lysychansk Dworzec PKS, ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  31. 01:25Sievierodonetsk Dworzec PKS, pl. Khimikiv, 61
  32. 01:55Rubizhne (Luganska obl.) ul. Wyzwolenia, 98
  33. 02:30Kreminna (Luhanska obl.) Dworzec ulica Spółdzielnia, 50
  • Przewoźnik: LYS-AVTO-TRANS
  • Informacje dodatkowe: Możliwy transfer. Nie musisz drukować biletu.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg (60*40*20) i bagaż podręczny - za darmo, dodatkowy bagaż (60*40*20) po uzgodnieniu z przewoźnikiem.
  • Rabaty: 10% Studenci poniżej 25 lat
    10% Dzieci 12-16 lat
    30% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation