• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kyiv - Kherson

Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Odjezdy: 21 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 2 Pro, 5 Pro, 7 Pro, 9 Pro, 12 Pro
  1. 18:40Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  2. 19:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 20:40Elblag ZKM Plac Dworcowy
  4. 22:00Ostroda Aut. Nádr., ul. Słowackiego 14
  5. 22:40Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
  6. 23:10Olsztynek Čerpací stanice ORLEN
  7. 00:20Mlawa Aut. Nádr.ul. Zygmunta Padlewskiego 1
  8. 01:30Plonsk Aut. Nádr.ul. Warszawska 51
  9. 02:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  10. 05:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 07:30Zamosc Čerpací stanice "BP"
  12. 09:15Hrebenne celnice (PL-UA)
  13. 11:05Rava Ruska celnice (UA-PL)
  14. 12:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 14:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  16. 15:45Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  17. 18:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  18. 19:50Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  19. 20:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  20. 21:40Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  21. 22:25Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  22. 23:25Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  23. 03:30Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  24. 04:30Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  25. 05:30Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  26. 07:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
  • Doplňující informace: Ticket can be shown on mobile.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg (40*60*90) - zdarma, dod. 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací