Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Swinoujscie (promo)

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Odjezdy: 13 Června, 14 Června, 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června
  1. 09:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  2. 09:35Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva 86b
  3. 11:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  4. 12:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  5. 13:00Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha 15
  6. 14:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  7. 15:15Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  8. 15:50Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  9. 17:05Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  10. 18:20Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 19:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  12. 22:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  13. 22:05Hrebenne celnice (PL-UA)
  14. 04:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  15. 06:30Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  16. 09:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 10:30Swiebodzin Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
  18. 11:35Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  19. 13:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  20. 14:00Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  21. 15:00Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  • Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Doplňující informace: The passenger is insured for 102 000 UAH. IC «Persha». Insurance fee - 2%, included in the ticket price.Carriage of animals bicycles needs extra payment.
  • Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x40x20)-zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací