• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Черновцы - Свиноуйсьце (promo)

Тур-Транс (Романишин О.В.)
Виїзди: 7 Гру, 8 Гру, 9 Гру, 10 Гру, 11 Гру, 12 Гру, 13 Гру, 14 Гру, 15 Гру, 16 Гру
  1. 11:00Чернівці Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  2. 12:00Снятин Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  3. 13:00Коломия Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha 15
  4. 14:30Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  5. 15:15Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  6. 15:50Долина Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  7. 17:05Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  8. 18:20Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 19:30Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 22:00Рава Руська celnice (UA-PL)
  11. 22:05Гребенне celnice (PL-UA)
  12. 04:30Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  13. 06:30Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  14. 09:15Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  15. 10:30Свебодзін Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
  16. 11:35Гожув-Велькопольский Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  17. 13:10Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  18. 14:00Голенюв Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  19. 15:00Свіноуйсьце Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  • Перевізник: Тур-Транс (Романишин О.В.)
  • Додаткова інформація: Пассажир застрахован на 102 000 UAH. СК «Перша». Страховой сбор - 2 % включен в стоимость билета. Перевозка животных и велосипедов возможна за доп. плату.
  • Багаж: 1шт до 40 кг (60х40х20) - бесплатно

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя