Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kamianets-Podilskiy - Swinoujscie (promo)

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Wyjazdy: 1 Cze, 2 Cze, 3 Cze, 4 Cze, 5 Cze, 6 Cze, 7 Cze, 8 Cze, 9 Cze, 10 Cze
  1. 09:00Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  2. 09:35Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec, ul. Vasileva 86b
  3. 11:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  4. 12:00Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  5. 13:00Kolomyya Rondo w pobliżu dworca autobusowego, ul. Antonenka-Davydovycha 15
  6. 14:30Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  7. 15:15Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  8. 15:50Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  9. 17:05Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  10. 18:20Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  11. 19:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  12. 22:00Rava Ruska cło (UA-PL)
  13. 22:05Hrebenne cło (PL-UA)
  14. 04:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  15. 06:30Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  16. 09:15Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 10:30Swiebodzin Petrol Station ORLEN Wojska Polskiego 8
  18. 11:35Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  19. 13:10Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  20. 14:00Goleniow Dworzec Autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego, 1
  21. 15:00Swinoujscie Dworzec, ul. Dworcowa 6
  • Przewoźnik: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Informacje dodatkowe: Pasażer jest ubezpieczony na 102.000 UAH. SK «Persha». Opłata ubezpieczeniowa - 2%, wliczona w cenę biletu. Przewóz zwierząt i rowerów możliwy za dodatkową opłatę.
  • Bagaż: 1 szt.do 40kg(60x40x20)-za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation