• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka EU0331 Koln - Kyiv

Odjezdy: 29 Srp, 1 Zář, 5 Zář, 8 Zář, 12 Zář, 15 Zář, 19 Zář, 22 Zář, 26 Zář, 29 Zář
08:00 Köln Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
08:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:30 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
10:05 Essen Hans-Böckler-Str./ Ecke Hachestrasse
10:50 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
11:10 Unna ZOB, Busst. C
12:35 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:05 Hannover ZOB
15:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:40 Magdeburg ZOB am Hbf
18:55 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:00 Dorohusk celnice (PL-UA)
08:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
11:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
12:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
17:00 Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
18:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 1ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 5-15 EUR
Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Student (ISIC)
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Köln - Kyiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací