Podle času
Podle ceny

Linka EU0331 Koln - Kiev

Odjezdy: 22 Říj, 26 Říj, 29 Říj, 2 Lis, 5 Lis, 9 Lis, 12 Lis, 16 Lis, 19 Lis, 23 Lis
08:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
08:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
09:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
09:50 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
10:35 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:55 Unna ZOB, Busst. C
12:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Hannover Hbf, Omnibusbahnhof Bstg. 5
15:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Magdeburg ZOB am Hbf
18:35 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:00 Dorohusk celnice (POL-UKR)
08:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
11:00 Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
12:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
17:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
18:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eurovoyage
Zavazadla: 1ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 5-15 EUR
Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Invalida
10% Důchodce od 65 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Düsseldorf - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací