Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka EU0331 Koln - Kyiv

Eurovoyage
Odjezdy: 5 Července, 9 Července, 12 Července, 16 Července, 19 Července, 23 Července, 26 Července, 30 Července, 2 Srp, 6 Srp
  1. 08:00Köln Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  2. 08:45Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  3. 09:30Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
  4. 10:05Essen Hans-Böckler-Str./ Ecke Hachestrasse
  5. 10:50Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
  6. 11:10Unna ZOB, Busst. C
  7. 12:35Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  8. 14:05Hannover ZOB
  9. 15:20Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  10. 16:40Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 18:55Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  12. 06:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  13. 08:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  14. 11:00Kovel Benzínová pumpa "Maveks"
  15. 12:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  16. 13:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  17. 14:15Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  18. 15:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  19. 17:00Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  20. 18:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Eurovoyage
  • Doplňující informace: Exchange the ticket in the bus before departure is necessary.Wi-fi only in Ukraine
  • Zavazadla: 1ks. 60x40x40 cm, - zdarma, každý další 5-15 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací