Według czasu
Według ceny

Kurs EU0331 Koln - Kiev

Wyjazdy: 22 Paź, 26 Paź, 29 Paź, 2 Lis, 5 Lis, 9 Lis, 12 Lis, 16 Lis, 19 Lis, 23 Lis
08:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
09:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
09:50 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
10:35 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:55 Unna ZOB, Busst. C
12:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Hannover Hbf, Omnibusbahnhof Bstg. 5
15:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Magdeburg ZOB am Hbf
18:35 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:00 Dorohusk cło (POL-UKR)
08:00 Yagodyn cło (UA-PL)
11:00 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
12:00 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
17:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
18:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 1 szt. 60x40x40 cm, - za darmo, każdy dodatkowy 5-15 EUR
Informacje dodatkowe: Bilet trzeba wymieniać w autobusie przed lądowaniem
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information