• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs EU0331 Koln - Kyiv

Wyjazdy: 28 Lip, 1 Sie, 4 Sie, 8 Sie, 11 Sie, 15 Sie, 18 Sie, 22 Sie, 25 Sie, 29 Sie
08:00 Köln Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
08:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
09:20 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
09:50 Essen Hans-Böckler-Str./ Ecke Hachestrasse
10:35 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:55 Unna ZOB, Busst. C
12:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
14:00 Hannover ZOB
15:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Magdeburg ZOB am Hbf
18:35 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:00 Dorohusk cło (PL-UA)
08:00 Yagodyn cło (UA-PL)
11:00 Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
12:00 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
13:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
15:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
17:00 Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
18:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Eurovoyage
Bagaż: 1 szt. 60x40x40 cm, - za darmo, każdy dodatkowy 5-15 EUR
Informacje dodatkowe: Bilet trzeba wymieniać w autobusie przed lądowaniem
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Student (ISIC)
10% Osoby niepełnosprawne 1 grupa
10% Emeryci od 65 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Köln - Kyiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation