• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs EU0331 Koln - Kyiv

Eurovoyage
Wyjazdy: 5 Lip, 9 Lip, 12 Lip, 16 Lip, 19 Lip, 23 Lip, 26 Lip, 30 Lip, 2 Sie, 6 Sie
  1. 08:00Köln Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
  2. 08:45Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  3. 09:30Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
  4. 10:05Essen Hans-Böckler-Str./ Ecke Hachestrasse
  5. 10:50Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
  6. 11:10Unna ZOB, Busst. C
  7. 12:35Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  8. 14:05Hannover ZOB
  9. 15:20Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  10. 16:40Magdeburg ZOB am Hbf
  11. 18:55Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  12. 06:00Dorohusk cło (PL-UA)
  13. 08:00Yagodyn cło (UA-PL)
  14. 11:00Kovel Stacja benzynowa "Maveks"
  15. 12:00Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  16. 13:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  17. 14:15Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  18. 15:20Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  19. 17:00Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  20. 18:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: Eurovoyage
  • Informacje dodatkowe: Bilet trzeba wymieniać w autobusie przed lądowaniem.Wi-Fi tylko na Ukrainie
  • Bagaż: 1 szt. 60x40x40 cm, - za darmo, każdy dodatkowy 5-15 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation