• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Walbrzych - Kyiv

Pishchanske ATP 10540/Naszbus
Odjezdy: 18 Července, 19 Července, 20 Července, 21 Července, 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července
  1. 11:30Walbrzych Čerpací stanice "LOTOS", ul. Wrocławska, 144
  2. 12:10Swidnica Aut. Nádr., ul. Kolejowa st. nr 7
  3. 14:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 14:40Olawa Čerpací stanice
  5. 15:05Brzeg Čerpací stanice "ORLEN", ul. Władysława Łokietka, 4
  6. 16:00Opole Cerpaci Stanice "ORLEN", ul. Wroclawska, 135
  7. 16:50Strzelce Opolskie Čerpací stanice "ORLEN", ul. Krakowska 52
  8. 17:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  9. 19:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 23:00Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 00:50Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 02:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  13. 05:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 08:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  15. 10:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Pishchanske ATP 10540/Naszbus
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x40) - zdarma, dalsi kg 4 PLN

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací