• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Szczecin) Lviv - Zaporizhia

TzOV TOPUKRAINE
Odjezdy: 7 Pro, 10 Pro, 14 Pro, 17 Pro, 24 Pro, 28 Pro, 4 Led, 7 Led, 11 Led, 14 Led
  1. 09:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 11:00Gorzow Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
  3. 12:40Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  4. 14:15Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  5. 15:20Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  6. 17:00Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  7. 19:10Katowice ul. Piotra Skargi 6
  8. 20:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 01:50Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 03:50Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 06:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  12. 09:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 12:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 20:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  16. 23:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  17. 02:30Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  18. 04:00Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  • Dopravce: TzOV TOPUKRAINE
  • Doplňující informace: The possibility of transporting animals and bicycles to check with the carrier
  • Zavazadla: 1ks.do 50kg (30x60x80)-zdarma, každe dalši (max.2) - 150UAH
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 5 osob
    50% Ditě od 5-12 let
    80% Děti 0-4 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací