Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Yerevan - Kyiv (17:00)

Hayreniq Tour
Odjezdy: 30 Kvě, 6 Června, 13 Června, 20 Června, 27 Června, 4 Července, 11 Července, 18 Července, 25 Července, 1 Srp
  1. 17:00Yerevan Hayreniq Tour, blvd. Arshakunyats 34/13
  2. 18:20Sevan Obok hotelu "Arsnakar"
  3. 19:20Dilijan Autobusové nádraží, Tsaturyan St
  4. 22:50Bagratashen celnice
  5. 22:55Sadakhlo celnice
  6. 23:20Marneuli Supermarket "SPAR"
  7. 23:50Tbilisi Hotel "KATASH", parking, ul. Dmitri Gulia 1, naproti autobusovému nádraží "Ortachala"
  8. 02:00Gudauri Supermarket "Smart", parking
  9. 04:20Verkhniy Lars celnice
  10. 05:20Vladikavkaz Čerpací stanice "Lukoil", ul. Moskovskaya 16
  11. 07:20Nalchik Čerpací stanice "ROSNEFT", dálnice P-217 Kavkaz, 436. km, poblíž poštovní dopravní policie "Baksan"
  12. 08:00Pyatigorsk Hypermarket "Sportmaster", ul. Obezdnaia 45А
  13. 08:20Mineralnye Vody ul. Sovetskaya 89, parkoviště "Magnet"
  14. 10:20Nevinnomyssk Cafe "Minutka", ul. Gagarina, 1
  15. 11:20Armavir Kruhový objezd, dálniční Kavkaz hotel Elite
  16. 12:20Kropotkin (Krasnodarskiy kray) Supermarket "Magnit", Kazanský pruh
  17. 13:20Tikhoretsk Supermarket "Magnit",parking, ul. Shosseinaia 3
  18. 14:00Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr. Avtokassa
  19. 15:00Kushchevskaya Čerpací stanice "Metan", ul. Transportnaya 13
  20. 16:20Rostov-na-Donu Vlak. Nádr.
  21. 17:00Rostov-na-Donu Aut. Nádr., ul.Solochova 126
  22. 18:20Shakhty Čerpací stanice "I-GAS"
  23. 19:20Kamensk-Shakhtinsky dálnice M4, Cafe Smak
  24. 20:20Millerovo Čerpací stanice "Shell", M-4 Don, 854 km - 400, m
  25. 22:00Boguchar Obchod "Sietochka", ul. Sovetskaia 64
  26. 23:20Rossosh Čerpací stanice "Lukoil", ul. Oktiabrskaia 195D
  27. 00:20Valuiky (Belhorodskaia obl.) ul. Maksyma Horkoho, 107/1
  28. 01:40Shebekino Obchodní centrum "Sputnik", v blízkosti autobusového nádraží, Charkovskaja ul., 74
  29. 02:00Shebekino celnice (RU-UA)
  30. 03:00Pletenivka celnice (UA-RU)
  31. 06:20Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  32. 08:20Poltava "McDonald's", ul. Frunze 187a (Kiev highway)
  33. 13:00Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  • Dopravce: Hayreniq Tour
  • Doplňující informace: Routes are operated by Ford Tranzit. Transportation of a bicycle - 30% of the ticket price. Transportation of animals in the luggage compartment-50% of the ticket price, in the bus (with a separate seat) -100% of the ticket price. It is not necessary to print the ticket.
  • Zavazadla: 1 ks. do 25 kg. (60x50x40) - zdarma, a příruční zavazadla do 7 kg. (80cm.) - zdarma, každý další kg. - 100 RUB
  • Slevy: 3% Ditě od 13-17 let
    3% Student
    3% Důchodce
    5% Skupina od 4 lidí
    10% Skupina 7 osob
    25% Děti 3-12 let (s místem)
    60% Děti 0-2 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací