• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Pila - Kamianets-Podilskiy

Modultrans
Odjezdy: 9 Kvě, 10 Kvě, 11 Kvě, 12 Kvě, 13 Kvě, 14 Kvě, 15 Kvě, 16 Kvě, 17 Kvě, 18 Kvě
  1. 12:50Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  2. 14:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  3. 15:40Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  4. 18:20Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  5. 19:20Krakow Airport Letiště
  6. 20:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 22:40Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 00:30Medyka celnice (PL-UA)
  9. 01:00Shehyni celnice (UA-PL)
  10. 02:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 03:50Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  12. 06:10Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  13. 07:20Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  14. 08:30Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  15. 10:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  16. 10:50Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  17. 11:30Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Dopravce: Modultrans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací