Липневі знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Пила - Каменец-Подольский

Modultrans
Виїзди: 25 Лип, 26 Лип, 27 Лип, 29 Лип, 30 Лип, 31 Лип, 1 Сер, 2 Сер, 3 Сер, 4 Сер
  1. 12:50Лешно Автовокзал, ул. Towarowa, 1
  2. 14:20Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1/11
  3. 15:40Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  4. 18:20Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  5. 19:20Краків аeропорт Аэропорт
  6. 20:00Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  7. 22:40Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 00:30Медика таможня (PL-UA)
  9. 01:00Шегині таможня (UA-PL)
  10. 02:30Львів Ж/Д вокзал, пл.Дворцовая, паркинг кафе PIZZA 0-24
  11. 03:50Львів Автобусная остановка, возле автовокзала, ул. Стрийская, 109
  12. 06:10Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  13. 07:20Коломия На кольце возле автовокзала, ул. Антоненка-Давидовыча, 15
  14. 08:30Снятин Автовокзал, ул. Винниченка, 1
  15. 10:00Чернівці Автовокзал, ул. Главная, 219
  16. 10:50Хотин (Чернівецька обл.) Автовокзал, ул. Васильева, 86б
  17. 11:30Камянець-Подільський Автовокзал, ул. Князей Кориатовичей, 19
  • Перевізник: Modultrans
  • Додаткова інформація: Посадка на автобус может производиться за пределами автовокзала, более детальную информацию можно узнать у водителя.
  • Багаж: 1шт. до 30кг,+ручная кладь до 5кг(60x40x20)-бесплатно, каждое доп место до 15кг от 5 EUR.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя