• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Pila - Kamianets-Podilskiy

Modultrans
Wyjazdy: 16 Maj, 17 Maj, 18 Maj, 19 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 22 Maj, 23 Maj, 24 Maj, 25 Maj
  1. 12:50Leszno Dworzec Autobusowy, ul. Towarowa, 1
  2. 14:20Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1/11
  3. 15:40Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  4. 18:20Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  5. 19:20Krakow Airport Port lotniczy
  6. 20:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 22:40Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 00:30Medyka cło (PL-UA)
  9. 01:00Shehyni cło (UA-PL)
  10. 02:30Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 03:50Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109, przystanek trolejbusa
  12. 06:10Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  13. 07:20Kolomyya Rondo w pobliżu dworca autobusowego, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  14. 08:30Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  15. 10:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  16. 10:50Khotyn (Chernivetska obl.) Dworzec PKS, ul. Vasileva, 86b
  17. 11:30Kamianets-Podilskiy Dworzec PKS, ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Przewoźnik: Modultrans
  • Informacje dodatkowe: Transport zwierząt jest zabroniony. Lądowanie do autokara może być poza granicami PKS. Wiecej - u kierowcy. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 1 bagaż do 30kg(60x40x20) za darmo, każdy dodatkowy od 5 EUR (do 15kg)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation