• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Poznan - Zielona Gora

P-Trans
Odjezdy: 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června
  1. 12:30Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 15:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  3. 16:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  4. 17:15Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  5. 18:40Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  6. 21:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  7. 22:15Shehyni celnice (UA-PL)
  8. 22:40Medyka celnice (PL-UA)
  9. 00:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 04:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  11. 06:10Lodz Vlak. Nádr. "Kaliska", ul. Karolewska, 55 (před hlavním vchodem)
  12. 09:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: P-Trans
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state and in a cover is possible, extra pay - 300UAH/50PLN. Departure is possible with E-ticket.Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2ks.(80x40x40) do 50 kg-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 6 a více osob
    10% Cestující od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací