• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kalush - Odessa

SPARTAK-TRANS
Odjezdy: 1 Července, 8 Července, 15 Července, 22 Července, 29 Července, 5 Srp, 12 Srp, 19 Srp, 26 Srp, 2 Zář
  1. 15:45Kalush Aut. Nádr., ul. Mykhaila Kozorisa
  2. 16:45Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  3. 18:13Monastyryska Aut. Nádr., ul. T. Shevchenka, 58
  4. 18:45Buchach Aut. Nádr., ul. Galytska, 10A
  5. 20:10Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  6. 21:10Pidvolochysk Aut. Nádr.
  7. 21:30Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  8. 22:45Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  9. 00:50Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  10. 01:20Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  11. 04:15Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  12. 05:20Blahovishchenske (Kirovohrad region) Bus Station Yatran
  13. 06:00Kryve Ozero Aut. Nádr.
  14. 09:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  • Dopravce: SPARTAK-TRANS
  • Zavazadla: 1 sáček 30kg a příruční zavazadlo do 5 kg. - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
  • Slevy: 10% Studenti
    10% Důchodce od 60 let
    10% Děti 10-15 let
    50% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací