• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sokolow Malopolski - Lentini

Trans Europa
Odjezdy: 14 Říj, 21 Říj, 28 Říj, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Pro, 9 Pro, 16 Pro
  1. 04:30Sokolow Malopolski Aut. Nádr.
  2. 05:00Nisko Aut. Zastavka, ul. Kolejowa, 7
  3. 05:15Stalowa Wola Parkování na ul. Floriańska
  4. 05:45Tarnobrzeg Aut. Nádr.
  5. 06:00Sandomierz Vlak. Nádr., ul.Lwowska 35
  6. 06:30Opatow Aut. Nádr.
  7. 07:00Ostrowiec Swietokrzyski Aut. Nádr., ul. Żabia 36
  8. 07:30Starachowice Aut. Nádr., zachodni
  9. 08:00Skarzysko-Kamienna Autobusová zastávka ul. Legie, hotel "Promien"
  10. 08:30Kielce Aut. Nádr., ul. Czarnowska, 12
  11. 09:00Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
  12. 09:30Miechow Parkování "Tesco"
  13. 10:30Krakow Čerpací stanice "BP", ul. Pasternik
  14. 11:10Chrzanów Čerpací stanice "Shell", ul. Trzebińska
  15. 11:40Katowice Vlak. Nádr., ul. Andrzeja
  16. 12:00Tychy Čerpací stanice "Orlen", ul. Beskidzka
  17. 12:15Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
  18. 12:30Czechowice-Dziedzice Čerpací stanice "AMIC Energy", ul. Węglowa 15
  19. 12:50Jasienica Čerpací stanice "Shell"
  20. 13:30Cieszyn celnice (PL/CZ)
  21. 16:40Kleinhaugsdorf celnice (CZE-AUT)
  22. 22:50Villach celnice (AUT-IT)
  23. 23:50Amaro via Valli di CARNIA 2 ( rotonda )
  24. 00:20Udine Autogrill Zugliano Ovest
  25. 01:30Venezia fermata Viale Stazione 8
  26. 02:00Padova Autogrill S. PELAGIO OVEST
  27. 02:45Ferrara Autogrill PO Ovest
  28. 03:15Bologna Stazione Piazza delle Medaglie d'Oro
  29. 04:25Firenze Villa Costanza – Parcheggio
  30. 06:00Montepulciano Autogrill Montepulciano Ovest
  31. 07:25Rome Piazzale della Stazione Tiburtina
  32. 08:25Frosinone Autogrill La MACCHIA Ovest
  33. 08:40Cassino Autogrill Casilina Ovest
  34. 09:00Caserta Autogrill SAN NICOLA Ovest
  35. 09:30Napoli Hotel Ramada via Galileo Ferraris
  36. 10:30Salerno Autogrill Salerno Ovest
  37. 10:45Battipaglia Rondo - autobusová zastávka (Bar Clou)
  38. 11:25Sala Consilina Terminal Bus via Mura Rosse
  39. 11:55Lauria Terminal On The Road 19
  40. 12:25Frascineto Autogrill FRASCINETO Ovest
  41. 12:45Tarsia Hotel-Ferramonti przystanek Aut.
  42. 13:05Cosenza Stazione Autobus
  43. 13:45Lamezia Terme Stazione Centrale
  44. 14:05Pizzo Area Di Parcheggio Pizzo Ovest
  45. 14:25Gioia Tauro Total Erg SS111
  46. 14:55Reggio Calabria Bus Viale Genoese Zerbi
  47. 15:15Villa San Giovanni Stazione Treni
  48. 16:00Messina Stazione Treni
  49. 16:30Santa Teresa di Riva AUTOGRILl Ovest / Est
  50. 16:50Calatabiano Autogrill Ovest
  51. 17:20Catania Stazione Treni
  52. 17:50Agnone Bagni Čerpací stanice "Esso Costa Saracena"
  53. 18:15Augusta Stacja Benzynowa Q8 Lungomare
  54. 18:20Siracusa Stazione Autobus Corso Umberto I
  55. 18:40Avola Stacja Benzynowa Q8 SS115
  56. 19:00Noto Villa Park
  57. 19:20Pachino Piazza Verde
  58. 19:40Rosolini Stazione Treni
  59. 19:50Ispica VIA.RAPISARDI STAZIONE AUTOBUS
  60. 20:00Modica Piazza Bruno
  61. 20:10Pozzallo Lido
  62. 20:25Ragusa Stazione Autobus Via Zamma
  63. 20:55Marina di Ragusa Piazza Padre Pio
  • Dopravce: Trans Europa
  • Zavazadla: 2 ks. do 30kg - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Invalida
    10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací