Podle času
Podle ceny

Linka 442 Praha-Vinnytsia

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 5 Lis, 6 Lis, 12 Lis, 13 Lis, 19 Lis, 20 Lis
11:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:40 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
14:50 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
16:00 Ostrava Čerpací stanice Shell
17:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
18:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:15 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
01:30 Korczowa customs PL-UA
03:30 Krakovets celnice (UA-PL)
05:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher/
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací