Według czasu
Według ceny

Kurs 442 Praha-Vinnytsia

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 5 Lis, 6 Lis, 12 Lis, 13 Lis, 19 Lis, 20 Lis
11:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:40 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
14:50 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
16:00 Ostrava Stacja paliw Shell
17:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
18:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:15 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
01:30 Korczowa granica PL-UA
03:30 Krakovets cło (UA-PL)
05:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
07:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
09:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów tyłko w zdemontowanym stanie za dopłatę
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information