Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 442 Praha-Vinnytsia

11:00 Praha
13:40 Brno
14:50 Olomouc
16:00 Ostrava Stacja paliw Shell
17:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:50 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
21:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
21:30 Rzeszow airport Lotnisko
01:30 Korczowa granica PL-UA
03:30 Krakovets cło (UA-PL)
05:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
07:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
09:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
10:30 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
11:00 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów tyłko w zdemontowanym stanie za dopłatę
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information