Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Bucuresti - Bruges

05:00 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:30 Ploiesti Aut. Nádr. South
08:30 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
09:45 Fagaras Před Citadela, ul. Strada Mihai Viteazul
11:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
12:30 Sebes Autogara Voltrans
14:00 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
17:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
18:00 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
19:30 Liege Central Station Guillemins
20:45 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
21:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
22:45 Aalst Vlak. Nádr.
23:30 Gent Vlak. Nádr.
00:30 Bruges Aut. Nádr.
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Bucuresti - Gent

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací