Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Bruges - Bucuresti

05:00 Bruges Aut. Nádr.
06:00 Gent Vlak. Nádr.
06:45 Aalst Vlak. Nádr.
07:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
09:15 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
11:00 Liege Central Station Guillemins
11:30 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
13:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
15:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Sebes Autogara Voltrans
17:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
19:00 Fagaras Před Citadela, ul. Strada Mihai Viteazul
20:30 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
22:00 Ploiesti Aut. Nádr. South
23:30 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Gent - Bucuresti

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací