Podle času
Podle ceny

Linka 055 Offenburg - Leipzig (06:40)

Odjezdy: 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 2 Pro
06:40 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
07:55 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
09:15 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
11:05 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
13:10 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
14:35 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
15:15 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
16:35 Leipzig ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Offenburg - Leipzig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací