Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Karlsruhe (south)

Odjezdy: 29 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 9 Července
20:00 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
21:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
23:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
09:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
11:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
14:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
05:00 Dresden Riegel Platz
06:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
07:30 Hof Am McDonald
08:30 Bayreuth Kaserne
09:30 Nurnberg ZOB
11:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
12:30 München park. P+R, Fröttmaning st. DTG
13:30 Augsburg Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
14:30 Ulm schlossgarten
16:00 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
17:00 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:30 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 10-12 let
30% Ditě od 2-4 let
30% Ditě od 4-10 let
99% Děti 0-2 (bez místa)

Všechny linky Kherson - Karlsruhe

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací