• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Karlsruhe (south)

Odjezdy: 22 Úno, 25 Úno, 1 Bře, 4 Bře, 8 Bře, 11 Bře, 15 Bře, 18 Bře, 22 Bře, 25 Bře
19:30 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
20:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
23:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
03:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
06:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
10:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:00 Krakovets celnice (UA-PL)
16:05 Korczowa celnice (PL-UA)
03:35 Zgorzelec celnice (PL-DE)
03:40 Gorlitz celnice (DE-PL)
04:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
05:00 Dresden Riegel Platz
06:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
07:30 Hof Am McDonald
08:30 Bayreuth Kaserne, Christian-Ritter-von-Langheinrich
09:30 Nurnberg ZOB
11:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
12:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:30 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
14:30 Ulm Autohof Seligweiler, 89129 Langenau
16:00 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
17:00 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:30 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
Dopravce: Winew
Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed.
Slevy: 10% Důchodce od 65 let
10% Invalida
20% Ditě od 11-12 let
30% Ditě od 2 -10 let
99% Ditě od 0-2 let

Všechny linky Kherson - Karlsruhe

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací