• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Karlsruhe (south)

Winew
Odjezdy: 2 Bře, 6 Bře, 9 Bře, 13 Bře, 16 Bře, 20 Bře, 23 Bře, 27 Bře, 30 Bře, 3 Dub
  1. 19:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 20:30Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 23:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  4. 03:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  5. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  6. 08:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  7. 10:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  8. 13:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 16:00Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 16:05Korczowa celnice (PL-UA)
  11. 03:35Zgorzelec celnice (PL-DE)
  12. 03:40Gorlitz celnice (DE-PL)
  13. 04:00Gorlitz Hornbach Görlitz
  14. 05:00Dresden Riegel Platz
  15. 06:00Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
  16. 07:30Hof Am McDonald
  17. 08:30Bayreuth Kaserne, Christian-Ritter-von-Langheinrich
  18. 09:30Nurnberg ZOB
  19. 11:00Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
  20. 12:30München Fröttmaning P+R Parkplatz
  21. 13:30Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  22. 14:30Ulm Autohof Seligweiler, 89129 Langenau
  23. 16:00Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
  24. 17:00Pforzheim Busbahnhof Nord
  25. 17:30Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
  • Dopravce: Winew
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 25 euros needed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(40x60x40)-zdarma, každe dalši 1kg - 1 EUR
  • Slevy: 10% Důchodce od 65 let
    10% Invalida
    20% Ditě od 11-12 let
    30% Ditě od 2 -10 let
    99% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací