Według czasu
Według ceny

Kurs Kherson - Karlsruhe (south)

Wyjazdy: 20 Lis, 24 Lis, 27 Lis, 1 Gru, 4 Gru, 8 Gru, 11 Gru, 15 Gru, 18 Gru, 22 Gru
20:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
21:30 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
23:30 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
04:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
06:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
09:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
11:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
14:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:00 Gorlitz Hornbach Görlitz
05:00 Dresden Riegel Platz
06:00 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
07:30 Hof Am McDonald
08:30 Bayreuth Kaserne
09:30 Nurnberg ZOB
11:00 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
12:30 München park. P+R, Fröttmaning st. DTG
13:30 Augsburg Oberhausen Nord, Endstation Tram Nr.4
14:30 Ulm schlossgarten
16:00 Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
17:00 Pforzheim Busbahnhof Nord
17:30 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
20% Dzieci 10-12 lat
30% Dzieci 2-4 lat
30% Dzieci 4-10 lat
99% Dzieci 0-2 (bez miejsca)

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Karlsruhe

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information