• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Karlsruhe (south)

Winew
Wyjazdy: 24 Sty, 27 Sty, 31 Sty, 3 Lut, 7 Lut, 10 Lut, 14 Lut, 17 Lut, 21 Lut, 24 Lut
  1. 19:30Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 20:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 23:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  4. 03:30Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  5. 06:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  6. 08:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  7. 10:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  8. 13:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  9. 16:00Krakovets cło (UA-PL)
  10. 16:05Korczowa cło (PL-UA)
  11. 03:35Zgorzelec cło (PL-DE)
  12. 03:40Gorlitz cło (DE-PL)
  13. 04:00Gorlitz Hornbach Görlitz
  14. 05:00Dresden Riegel Platz
  15. 06:00Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
  16. 07:30Hof Am McDonald
  17. 08:30Bayreuth Kaserne, Christian-Ritter-von-Langheinrich
  18. 09:30Nurnberg ZOB
  19. 11:00Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
  20. 12:30München Fröttmaning P+R Parkplatz
  21. 13:30Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
  22. 14:30Ulm Autohof Seligweiler, 89129 Langenau
  23. 16:00Stuttgart Filderbahnstraße 70771 Leinfelden-Echterdingen
  24. 17:00Pforzheim Busbahnhof Nord
  25. 17:30Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
  • Przewoźnik: Winew
  • Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
  • Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
  • Rabaty: 10% Emeryci od 65 lat
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    20% Dzieci 11-12 lat
    30% Dzieci 2 -10 lat
    99% Dzieci 0-2 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation